Spotkanie podsumowujące funkcjonowanie Portalu Opolska Szkoła

Dyrektorzy szkół

uczestniczących w projekcie

Uprzejmie prosimy o oddelegowanie szkolnych koordynatorów projektu eSzkoła na spotkanie podsumowujące pierwszy rok funkcjonowania Portalu Opolska eSzkoła. Spotkanie odbędzie się 7 stycznia 2013 roku o godz. 13:00 w siedzibie RCRE w Opolu. Spotkanie zaplanowane jest na 2-3 godziny.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat funkcjonowania portalu Opolska eSzkoła w Państwa placówce. Tylko Państwa wsparcie pozwoli nam rozwijać możliwości portalu i ulepszać oprogramowanie.

Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę, że tak duży projekt wymaga ciągłego nadzoru i nie sposób ustrzec się niedociągnięć, mamy jednak nadzieję, że wspólnie doprowadzimy portal do funkcjonalności przydatnej w pracy dydaktycznej Państwa placówek.

Obecnie chcielibyśmy się oprzeć na dokumencie „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia” (SOPZ), według którego powstał portal. Ze względu na wielkość dokumentu oraz obszerność portalu prosimy o wybranie przynajmniej jednego modułu do dokładniejszego przeanalizowania. Oczywiście zachęcamy do przygotowania materiałów z więcej niż jednego modułu, jeśli tylko znajdą Państwo czas.

Państwa koordynatorów prosimy o zarejestrowanie się na stronie  http://www.eszkola.rcre.opolskie.pl/index.php/aktualnoci/116-konferencja wybranie modułu i pobranie SOPZ.

Koordynatorów szkolnych prosimy, aby przed spotkaniem w RCRE w swojej szkole macierzystej dokonali następujące czynności:

• sprawdzić poprawność działania wybranego modułu wg wymagań SOPZ;
  • wynotować elementy działające poprawnie;
  • wynotować elementy działające niezgodnie z rzeczywistością szkolną i zaproponować dla nich działania naprawcze;
  • przygotować inne uwagi dotyczące analizowanego modułu.

Uwagi prosimy przesłać e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a na spotkanie 7 stycznia 2013 r. proszę przywieźć uwagi zebrane na pendrive, gdyż poprosimy Państwa o opracowanie w grupach tematycznych zbiorczego dokumentu dla danego modułu.

Liczymy na Państwa pomoc oraz na niezawodne przybycie wszystkich koordynatorów szkolnych.

Lesław Tomczak

Dyrektor RCRE