Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości

Problemy z dostępem do serwisu Opolskiej eSzkoły

Email Drukuj PDF

W związku z zgłoszeniami otrzymywanymi od abonentów firmy Netia, korzystających z usługi dostępu do internetu tego operatora informujemy, iż znany jest nam problem z dostępem do zasobów Opolskiej eSzkoły z sieci tego operatora.
Jednocześnie informujemy iż przekazaliśmy do firmy Netia dokumentację opisującą nieprawidłowości funkcjonowania sieci tego operatora. Niestety na chwilę obecną nie mamy informacji iz firma Netia dokonała jakichkolwiek zmian mających na celu przywrócenie Państwu dostępu do świadczonych przez nas usług w ramach serwisu Opolskiej eSzkoły.

Jeśli Państwa dostawcą Internetu jest inny operator prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego adres IP Państwa połączenia internetowego. Adres IP Państwa połączenia można uzyskać otwierając stronę http://mojadres.wodip.opole.pl bądż http://myip.annet.pl

Zgłoszenia prosimy kierować w formie wiadomości email na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie pod numer telefonu 77 404 75 40.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 „inwestujemy w Twoją przyszłość”.

Projekt pn. „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.02.00-16-020/09-00 z dnia 28.06.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013, Działanie 2.2 Moduły informacyjne, platformy e-usług i bazy danych
Projekt pn „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”-etap II, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.01.00-16-006/10-00 z dnia 07.09.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013 Działanie 2.1 Infrastruktura dla wykorzystania narzędzi ICT

W imieniu Województwa Opolskiego projekt realizuje Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu


Nowe zasady dotyczące cookies.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.