Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości

Kontrola audytu Wykonawcy Projektu

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół,

Mając na uwadze prawidłową realizację Projektu w Państwa szkołach oraz jakość przeprowadzanych obecnie przez Wykonawcę audytów, przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam potwierdzić informacje płynące od Wykonawcy po naprawie usterek.

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o pobranie przygotowanego dokumentu, jego wypełnienie i po podpisaniu o przesłanie na nasz fax: 77-4552979 lub skanu na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na ankiety od Państwa czekamy do końca tygodnia tj. 16 grudnia. W przypadku szkół, w których audyt będzie przeprowadzany między piątkiem a niedzielą prosimy o dosłanie ich do poniedziałku 19 grudnia do godziny 11.

Z poważaniem
Bartosz Wójcik

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 „inwestujemy w Twoją przyszłość”.

Projekt pn. „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.02.00-16-020/09-00 z dnia 28.06.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013, Działanie 2.2 Moduły informacyjne, platformy e-usług i bazy danych
Projekt pn „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”-etap II, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.01.00-16-006/10-00 z dnia 07.09.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013 Działanie 2.1 Infrastruktura dla wykorzystania narzędzi ICT

W imieniu Województwa Opolskiego projekt realizuje Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu


Nowe zasady dotyczące cookies.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.